Yves Rocher deneyimim

Özellikle 35 yaş üstü kadınların ortak derdi olan kaz ayakları, göz torbaları ve mimik çizgileri için arayış içerisindeyken Yves Rocher ile tanıştım. Elbette Yves Rocher ile tanışana kadar bir çok farklı marka ile deneyimim oldu. Bu markalardan sadece bir tanesi gerçekten başarılı bir üründü ki bu ürün için ayrıca bir yazı yazacağım.

Bu yazımda sizler için Yves Rocher alışverişim ve bir haftalık deneyimimi paylaşacağım. Ürünler bittikten sonra bir aylık deneyimimi de ilerleyen günlerde aktaracağım.

Üyelerine kampanya, doğum gününe özel hediye tanımlaması, 2 al bir öde, 4 al 2 öde gibi bir çok ayrıcalık sunan Yves Rocher sadakat kartı ile de her 20 TL’lik alışverişinizde puanlar kazandırıyor. Sadakat karta özel kampanya ve indirimlere bir sonraki yazımda değineceğim. Bakalım Yves Rocher’den neler almışım paketimize bir göz atalım.

1- Serum Vegetal (Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi)

2- Serum Vegetal (Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gece Kremi)

3- Serum Vegetal (Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Göz ve Dudak Kremi)

4- Ultra yoğun renkli (Siyah) göz kalemi

5- Yıpranmış saçlar için onarıcı şampuan

6- Vücut Sütü (Hindistan Cevizi) – (Alışverişim karşılığında Yves Rocher’nin hediyesi :D)

Yves Rocher’nin internet sitesi üzerinden yapmış olduğum alışveriş sonrasında 2 gün içerisinde ürünlerim elime ulaştı. Öncelikle hızlı ürün gönderiminden dolayı Yves Rocher Türkiye personelini kutlamak istiyorum. Şimdi gelelim ürünlere.

İlerleyen yaşım nedeniyle ve günlük yaşam koşullarından dolayı hızla oluşan kaz ayakları ve göz altı torbalarım ile başım oldukça dertte. Ben de tüm kadınlar gibi arayış içerisindeyken Yves Rocher ile tanıştım ve yukarıdaki ürünleri sipariş ettim. Kullanmaya başlayalı henüz bir hafta olmasına rağmen cildimde gözle görülür bir iyileşme oldu. En çok da çevremde bulunan kişilerin bunu farketmeleri hoşuma gitti. Göz altı torbalarımda gözle görülür bir inme, kaz ayakları ve mimik çizgilerimde de hafifleme gözlemledim. Ayrıca cilt lekelerimde gözle görülür bir azalma oldu. Bunu farketmemde en büyük etken arkadaşlarımın şaşırma tepkisi oldu. Sen yüzüne ne kullanıyorsun? Işıl ışıl parlıyor dediklerinde evet dedim aradığım cilt bakım ürünlerini sonunda buldum.

Bunun yanı sıra oldukça alerjik yapıya sahip gözlere sahibim. Bu sebeple nadiren makyaj yapıyorum ve kesinlikle göz kalemi kullanamıyorum. Elbette organik olduğu söylenen bir çok markayı denedim ve bu ürünlere hatırı sayılır paralar ödedim ancak memnun kalmadım. Yves Rocher’nin kremlerini sipariş ederken göz kalemi dikkatimi çekti ve denemeye karar verdim. Ürünlerim geldiğinde paketi açtım ve ilk denediğim göz kalemi oldu. Göz kalemi sınıfı geçerse Yves Rocher benim için tamamdır dedim. Peki göz kalemi sınıfı geçti mi, evet kesinlikle geçti.

Diğer markalarda ki göz kalemlerini kullandığımda; gözümde ciddi bir yanma hissi, kızarıklık, sulanma yaşıyordum. Yves Rocher’in Yoğun Ultra Renkli Göz Kalemi’ni kullandığımda şaşırtıcı bir şekilde ne yanma, ne kızarıklık ne de sulanma kesinlikle yaşamadım ve bir müddet sonra artık gözümde göz kaleminin olduğunu bile unuttum. Yves Rocher’in Yoğun Ultra Renkli Göz Kalemi’ni alerjik gözlere sahip herkese kesinlikle öneriyorum.

Bakım kremleri ve göz kaleminden memnun kaldığım Yves Rocher’nin şampuanını da denedim ve bir haftalık deneyimim şimdilik olumlu. İnce telli ve ısıya maruz kaldığından dolayı yıpranmış saçlara sahibim. Bu sebeple Yves Rocher’nin yıpranmış saçlar için olan şampuanını seçtim. Kokusu beklediğimden muhteşemdi. Ayrıca saçlarımın yıkama sonrasında kolay şekil alması ve parlaması da hoşuma gitti. Sanırım uzun bir müddet bu şampuanı kullanmaya devam edeceğim. Sonrasında ise ince telli saçlara hacim veren şampuanını denemeyi düşünüyorum ancak onarımı tamamlandıktan sonra.

Son olarak alışverişim ile birlikte Yves Rocher’nin hediyesi olan Hindistan Cevizli vücut bakım sütünden bahsetmek istiyorum. Özellikle duş sonrası nemli vücuduma kullanmayı tercih ettiğim bakım sütü muhteşem kokuyor. Ayrıca cilde oldukça uyumlu, zira cildime sürdüğümde hemen cildimin bakım sütünü emdiğini hissettim. Kesinlikle ciltte yağlı ve yapış yapışlık hissi bırakmıyor. Benim için en güzel yanı ise tüm gün boyunca kokusunun cildimde kalması oldu.

Yves Rocher ile tanışmamın ardından bir haftalık deneyimimi sizlere aktardım. Ürünleri bitirdikten sonra bir aylık deneyimimi de sizlerle paylaşacağım. Sevgiyle kalın…

Bir yorum

Düşüncelerinizi Yazın