Yves Rocher alışveriş sepetim

Bir önceki yazımda Yves Rocher‘in kırışıklık karşıtı sıkılaştırma serisi olan Serum Vegetal‘in gece kremi, gündüz kremi ve göz bakım serumunu aldığımı belirtmiş ve bir haftalık deneyimi mi sizlere aktarmıştım. Ancak bu ürünlerin cildime daha fazla nüfuz etmesi için cilt temizleyici jel ve tonik almaya karar verdim ve bunun için en yakın Yves Rocher mağazasında soluğu aldım.

Alışverişim sırasında kendimi kaybederek cilt temizleme jeli ve toniğin yanı sıra bir çok Yves Rocher ürünü satın aldım. Bu ürünler hakkındaki deneyimlerimi kullandıktan sonra sizlere aktaracağım.

Şimdi Yves Rocher’den neler almışız bir göz atalım.

1- Hydra Vegetal yüz temizleme jeli (Kuru cilt için)

2- Sensitive Vegetal tonik (Hassas ciltler için yatıştırıcı etkiye sahip)

3- Hydra Vegetal Mask (Kuru cilt için)

4- Kayısı özlü maske (Denemek için aldım, sanırım tüm cilt tiplerine uygun ve muhteşem kokuyor)

5- Provence Lavantası özlü ve Hint Pamuk Çiçeği özlü olmak üzere 2 adet roll-on

6- Karite özlü dudak balm’ı

7- Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Uyku Bakım Kremi

8- Banyo sonrası durulanmayan onarıcı saç bakım kremi

9- Evidence parfüm (Muhteşem kokuyor, resmen büyülendim :D)

10- Yumuşatıcı ve Besleyici Çocuk & Yetişkin Şampuanı (Yves Rocher’nin hediyesi)

11- Ekspres Göz Makyaj Temizleyici (Yves Rocher’nin hediyesi)

Şimdi listeye bir kez daha baktım da evet ben kendimi bir hayli kaybetmişim. 🙂 Ancak verdiğim paraya değer mi değer, çünkü ben değerliyim. Tüm bu ürünlere toplamda 275 TL. para ödedim, tabiki Yves Rocher’nin sadakat kartının bana sunduğu %30’luk indirim sayesinde. Hediyeler ile bilikte bu ürünlerin gerçek değeri toplamda 452.06 TL.

Yves Rocher, sadakat kartını ilk aktif edenlere bir defaya mahsus olarak %30’luk bir indirim sunuyor. Üstelik bu indirimi ilk alışverişiniz sırasında aldığınız her ürün için uyguluyor.

Tüm aldığım ürünleri kullandıktan sonra deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Dilerseniz siz de aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bana iletebilirsiniz. Sevgiyle kalın…

Düşüncelerinizi Yazın