Ünlü Moda ve Alışveriş Sitesi Kapanıyor! Son Tarih 30 Haziran

Türkiye’nin önde gelen moda ve alışveriş e-ticaret sitesi Markafoni, resmi internet sitesinde yayınladığı bir duyuru ile faaliyetlerine son vereceğini açıkladı.

Ülkemizde 2008 yılından bu yana hizmet veren Markafoni, çoğumuzun moda, aksesuar gibi diğer alışveriş ihtiyaçlarımızı kampanya ve fırsatlar sayesinde karşıladığımız fenomen e-ticaret siteleri arasındaydı. Ancak firmadan yapılan açıklamada faaliyetlerin durdurulması yönünde karar alındığı belirtildi.

Eğer markafoni.com ‘dan alışveriş yapacaksanız acele etmenizi öneririz. Zira site üzerinden 30 Haziran 2017 tarihinden sonra satış hizmeti verilmeyecek.

Markafoni neden kapanıyor?

Firma açıklamasında kapatılma nedeni olarak herhangi bir ibare yer almıyor. Ancak bazı çevreler şirketin satış politikalarını yanlış uygulamasından dolayı zarara uğradığını belirtirken Markafoni’nin yatırımcı kuruluşu Naspers’den yapılan açıklamada ise kapatma kararının firma özelinde olduğu ve iş modelinin diğer ülkelere göre farklı oluşundan kaynaklandığı belirtildi.

Markafoni internet sitesinden kapatma kararına ilişkin yapılan açıklama şöyle;

Markafoni.com internet adresinde yayınlanan kapatma açıklaması…

“Sevgili Müşterilerimiz, 30 Haziran 2017 tarihi www.markafoni.com sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz. Kurulmuş olduğumuz 2008 yılından itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

30 Haziran 2017 tarihine kadar satın alacağınız ürünlere ilişkin sevkiyatlarımız devam etmektedir. Henüz sevk edilmemiş siparişleriniz ve iadeleriniz ile ilgili mevzuata uygun olarak standart işleyişimiz çerçevesinde çalışmalara devam edilecektir.

Siparişleriniz ve iadelerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi web sitemizin “siparişlerim” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi info@markafoni.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.”

Düşüncelerinizi Yazın