Sibel Can Nasıl Kilo Verdi? İşte Sibel Can Diyeti

Sibel Can Diyeti ile Nasıl Kilo Verdi? Yeni Hali İnanılmaz

Fazla kilo denince sanatçılar arasında ilk aklımıza gelen isim Sibel Can oluyor. Bunun nedeni ise ünlü şarkıcının uzun yıllar boyunca istediği kiloya ulaşmak için uyguladığı farklı diyet yöntemleri. Ancak Sibel Can diyeti sayesinde 10 kilo zayıfladı ve istediği ideal kiloya ulaştı.

Yaklaşık 17 yıldır yaptığı çeşitli diyetler ile gündeme gelen Sibel Can, bugüne kadar tam 3 kez zayıflama kampına girdi. Ancak her seferinde hedeflediği kiloya ulaşamadı. Sık sık kilo alıp veren Sibel Can, yaptığı diyetler ile de kadınlar arasında en çok takip edilen sanatçılar arasında yerini aldı.

Sibel Can diyeti ile 2,5 ayda 10 kilo verdi.

Ünlü şarkıcı bu kez hedefine ulaştı. Kilo verdikten sonraki yeni halini instagram hesabından paylaşan Sibel Can’ın fotoğrafını görenler gözlerine inanamadı. 2,5 ay gibi kısa bir sürede 10 kilo verdiğini ve 55 kiloya düştüğünü açıklayan Sibel Can, ”36 bedene kavuştum” diyerek sevincini takipçileri ile paylaştı.

Sibel Can diyeti sayesinde adeta genç bir kız görünümüne kavuşan sanatçının fotoğrafını görenler ”Fotoşop var mı?” diye sormaktan kendilerini alamayınca şarkıcı ”Yok gerçek” dedi. Şimdi herkesin merak ettiği konu ise Sibel Can diyeti nasıl yapılır? ve Sibel Can nasıl kilo verdi?

Sibel Can diyeti ile nasıl kilo verilir?

SİBEL CAN NASIL KİLO VERDİ?

Henüz Sibel Can, diyet programı ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak kilo problemi olan ve zayıflamak isteyen tüm kadınlar şu sıralar ‘Sibel Can diyeti’ araştırmaya başladı.

Bir yorum

  1. İşe yarar

Düşüncelerinizi Yazın