Plajlarda Yeni Moda: NakeFit Ayak Tabanı Modelleri

Yaz tatiline gidenler ya da gidecek olanların valizlerine mutlaka koymaları gereken eşyaların başında plaj terlikleri geliyor. Ancak şu günlerde plajlarda terlik modası yerini NakeFit ayak tabanı modellerine bırakmak üzere.

Eğer kumsalda terlikle ya da sandaletler ile dolaşmaktan sıkıldıysanız birbirinden ilginç tabanlık çeşitlerinden birini satın alabilirsiniz.

NakeFit Tabanlık Nedir?

İtalyan bir ayakkabı şirketi tarafından üretilen “tabanlıklar” tuzlu suya, sıcağa ve sert cisimlere dayanıklı kauçuk benzeri malzemeden yapılıyor. Kaymayı önleyen yapısı sayesinde taşlı denizlerde bile yürümeyi kolaylaştıran yapışkan taban, ayağın üst kısmını tamamen açıkta bırakıyor. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi sadece ayak tabanını kapatıyor. Bu sayede ayaklar herhangi bir taş, kesici madde veya kumdan etkilenmiyor.

Barefoot Tabanlık Renk Seçenekleri: Siyah, Pembe, Açık Mavi

Parmak arası terlik, plaj terliği ve plaj sandaleti modasını tarihe gömeceğini tahmin ettiğimiz NakeFit taban modelleri şimdilik sadece siyah, pembe ve mavi renk seçeneğine sahip.

NakeFit Tabanlık Fiyatı

Nakefit isimli şirketin ürettiği kauçuk ayak tabanlardan satın almak isteyenler 30 Euro yani 117 TL ödemek zorundalar. Piyasada henüz satışı bulunmayan ayak tabanı modelleri kadın, erkek ve çocuklar için üretilmiş olup şimdilik sadece Kickstarter üzerinden ön siparişe açılmış durumda. (Türkiye’den siparişlerde +12 Euro ek ödeme gerekiyor)

NakeFit Tabanlık ön sipariş fiyatı Türkiye için 30 Euro + 12 Euro = 42 Euro’dur.

NakeFit Yapışkanlı Ayak Tabanı Modelleri

NakeFit Tanıtım Videosu

Düşüncelerinizi Yazın