Abckadin.com Hakkında

Ben Kimim?

ABCKADIN Hakkında Bilmek İstediğiniz Her şey...

 

Merhaba, ben Münevver YILMAZKARA.

1980 yılında İzmir 'de dünyaya geldim. Asıl mesleğim Muhasebe olmasına rağmen bu mesleği hiç yapmadım. Çocukları sevdiğim için kendimi onları mutlu edecek şeyleri üretmeye adadım. Bu bağlamda kendimi geliştirerek Amigurumi Örgü Bebek Oyuncaklar yapmaya başladım. Önceleri hobi olarak yaptığım bu iş şimdi ekmek yediğim mesleğim haline geldi. 

Yaklaşık 4 yıldır "Abckadın" markasıyla tamamen el örgüsü Amigurumi Örgü Oyuncak üretip, sizlerin beğenisine sunuyorum. Pandemi döneminden önce pek çok fuar, organizasyon, pazar yerleri ve etkinliklere katılarak kendi müşteri portföyümü oluşturdum. Pandemi döneminde ise abckadin.com isimli e-ticaret sitesini kurmaya karar verdim.

1 Ocak 2021 tarihinde "Abckadın" markalı Amigurumi Örgü Oyuncak online mağazasını hizmete açmış bulunmaktayım.

Abckadin.com mağazasında gördüğünüz tüm Amigurumi oyuncaklar kendi ellerimle emek emek ördüğüm el emeği göz nuru kendi üretimlerimdir. Kesinlikle fabrikasyon değildir.

Tüm örgü oyuncaklar hiç bir kimyasal içermez. Çocuklarınıza zarar vermez, tamamen sağlıklı malzemeler kullanılarak örülmüştür. Elde ve çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Hiç bir şekilde bozulmazlar. 

Eğer siz de çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar alarak onları mutlu etmek istiyorsanız abckadin.com online oyuncak mağazamdaki tüm ürünlerime göz atabilir, çevrenizdeki tanıdıklarınızla sitemin adresini paylaşabilir ve 7 gün 24 saat isteklerinizi bana iletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden ulaşarak iletebilirsiniz.