Kokulu Taş Ahşap Panolar ve Fiyatları

Kokulu Taş Ahşap Pano Modelleri

Kokulu taş pano modelleri son günlerin en çok tercih edilen hediyelik ürünleri arasında yer alıyor. Abckadin.com olarak kendi el emeğimiz olan kokulu taş doğum panosu, mutfak panosu, taraftar panosu ve çocuk odası panosu modelleri pek çok kişi tarafından beğeni topluyor.

Ev dekorasyonu olarak kullanılabilen kokulu taş hediyelik süs eşyaları kişiye özel olarak tasarlanıyor. Her bir objesi özenle silikon kalıplara dökülen kokulu taş tozu katı hale geldikten sonra kalıptan çıkarılıyor ve birbirinden canlı renklere sahip Rich ve Cadence markalı kokulu taş boyası ile farklı boyama teknikleri kullanılarak boyanıyor.

Pano Ölçüleri ve Özellikleri

Kokulu taş ahşap pano ölçüsü olarak genelde 30 cm x 30 cm x 3 cm, 30 cm x 50 cm x 3 cm ve 10 cm platformlu 35 cm x 35 cm ahşap pano kullanılıyor. Zemin modeli, kullandığımız kokulu taş objelerinin renklerine uyumlu olarak seçiliyor.

Paketleme ve Kargolama

Türkiye’nin her yerinden sipariş verebileceğiniz ürünlerin kargoya verilme süresi ise sipariş adeti ve yoğunluk durumuna göre 3 ila 5 iş günü arasında değişiyor. PTT Kargo ile gönderdiğimiz ürünleri kırılma riskine karşı Airpack adı verilen şişme ambalaj ile paketliyoruz.

Bugüne kadar Denizli, İstanbul, Zonguldak, Antalya, Almanya, İzmir, Muğla, Safranbolu, Adana, Trabzon ve Gaziantep gibi pek ildeki müşterilerimize gönderdiğimiz bazı kokulu taş ahşap pano modelleri fotoğraflarını aşağıdan, diğer hediyelik kokulu taş modellerini ise Facebook’taki Abckadin Kokulu Taş sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Diğer sosyal medya hesaplarımız ise şöyle;

Instagramabckadin
Pinterest: abckadin
Twitter: abckadincom
Facebook Blog: abckadincom
Tumblr: abckadincom

Dilediğiniz hesap ya da hesaplarımızı takip ederek hem sitemizde yayınlanan içeriklerden hem de yeni ürünlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Kokulu Taş Doğum Panosu Modelleri

Kokulu Taş Çocuk Odası Panosu Modelleri

Kokulu Taş Taraftar Panosu (Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray)

Kokulu Taş Mutfak Panosu

Çiftlere Özel Kokulu Taş Düğün, Evlilik, Nişan Panosu

Kokulu Taş Satışı

Yukarıda paylaştığımız kokulu taş pano modelleri sadece bilgi sahibi olmanız için paylaştığımız ürünlerimizden sadece birkaçı. Eğer siz de sipariş vermek isterseniz bize Abckadin Facebook sayfamızdan mesaj atarak hem kokulu taş fiyatları hakkında bilgi alabilir hem de sormak istediklerinizi iletebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Yazın