Hakmar Aktüel İndirimli Ürünler Katalogu – 8 Haziran 2017

Hakmar 8 Haziran 2017 aktüel ürünler katalogu yayımlandı. Hakmar’ın indirimli satışa çıkaracağı ürünlerin listesini yayımladığı broşürde; gıdadan ev eşyasına, elektronikten tekstil ürünlerine kadar onlarca indirimli alışveriş avantajları müşterileri bekliyor.

Türkiye’de 400’den fazla mağazası bulunan Hakmar Alışveriş Merkezleri‘nin Haziran ayı içerisinde indirimli fiyatlar ile satışa çıkaracağı ürünleri sizler için mercek altına aldık. Bu sayede markete gitmeye gerek kalmadan Abckadin.com’un bu yazısından indirim fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilir, ne alacağınıza karar verebilir ve sonrasında da market alışverişinizi planlı bir şekilde yapma imkanı bulabilirsiniz.

Hakmar genel olarak Marmara Bölgesi’nde yaşayanlara hitap eden bir indirim marketi. Yaşadığınız bölgede Hakmar mağazası olup olmadığını öğrenmek için firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gelin şimdi Hakmar’ın Ramazan ayına özel indirim fırsatlarının neler olduğuna göz atalım.

Hakmar Aktüel Ürünler Haziran katalogu 2 sayfadan oluşuyor. İlk sayfada ayakkabı, tişört, kitap ve ev temizlik ürünleriyle ilgili bilgiler yer alırken, ikinci sayfada ise kamp araç ve gereçleri, plastik sandalye çeşitleri ile bisiklet çeşitlerinde yapılan indirimler bulunuyor.

Hakmar 8 Haziran Aktüel Ürünler Katalogu Fiyat Listesi

Firmanın indirim yaptığı ürünlerden bazılarının fiyatları şöyle;

– Bay-Bayan Keten Ayakkabı Çeşitleri: 14,95 TL – 10 TL
– Kız-Erkek Sandalet Çeşitleri: 10 TL
– Bay, Bayan ve Çocuk Tişört Çeşitleri: 10 TL
– Havlu Çeşitleri: 7,95 TL
– Kitap Çeşitleri: 10,95 TL
– Ariel Jel Çamaşır Deterjanı: 19,95 TL
– Dermokil Therapy Şampuanlar: 5,95 TL
– Uyku Tulumu: 69,90 TL
– Kamp Çadırı: 69,90 TL
– 24 lt Buzluk: 59,90 TL
– 16 Jant Bisikler: 159 TL
– 20 Jant Bisiklet: 175 TL

Hakmar 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Düşüncelerinizi Yazın