Hakkımızda

 

BİZ KİMİZ?

1 Nisan 2017 Cumartesi günü yayın hayatına başlayan ABCKadin.com kadınlara yönelik bir içerik sitesidir. Güzellik, moda, ilişkiler, hobi, yaşam, magazin, aile, anne çocuk, sinema, ev dekorasyonu, sağlıklı beslenme gibi kadın yaşamına dair tüm konular düzenli olarak başta kadınlar olmak üzere tüm okuyuculara sunulmaktadır.

Dilerseniz abckadin.com yazarı olmak için bizimle iletişim kısmından irtibat kurabilirsiniz.

Site Kullanım Şartları ve Kurallar

  • abckadin.com yorum alanlarına yazılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. Bu bölümlere yazılan yorumlardan sitemiz veya editörleri kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  • Yine sitenin yorum alanlarına yazılan mesajların kamu düzeni bozucu, genel ahlak kurallarına aykırı, başkalarına rahatsızlık veren ve yasalara aykırı olması durumunda abckadin.com bu içerikleri silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ya da emniyet veya yargı kurumlarına ihbar etme hakkına sahiptir.
  • Abckadin.com sitede yer alan içerikleri istediği zaman önceden haber etmek zorunda olmadan tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  • Abckadin.com sitesindeki içeriklerin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, yeniden yayınlanması ya da tekrar dağıtılması yasaktır. İçeriklerdeki herhangi bir yanlışlık ya da gecikme veya bunlarla ilişkili olası durumlardan dolayı sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.
  • Siteye düşünceleri ile yazılı ya da görsel olarak katkı sağlayan kullanıcılar yukarıda yazılı olan tüm şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

BASIN BÜLTENLERİ / Press Release

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri info@abckadin.com mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Hukuka Aykırılık Bildirimi / Illegality Notice

Abckadin.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@abckadin.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.