Hadise'nin Tatil Harcaması Ne Kadar?

Hadise’nin Tatilde Harcadığı Para Dudak Uçuklattı

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz günlerde tatil için Maldivler ve Dubai’ye gitti. Peki Hadise tatilde kaç para harcadı? Hadise’nin tatil için gittiği ülkelerde sadece 2 otel için 675 bin Lira ödeme yaptığı magazin dünyasına bomba gibi düştü. Hadise’nin harcadığı tatil parasını duyanlar büyük şaşkınlık yaşarken, güzel şarkıcıdan ise konuyla ilgili açıklama gelmedi.

Şu günlerde yeni albümü için hayli heyecanlı olan Hadise, albüm çalışmalarının ardından soluğu ilk olarak Maldivler’de aldı. Oradan da Dubai’ye geçti.

Acun Ilıcalı’nın izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye jürisinde de yer alan Hadise, Maldivler’in en pahalı otelinde konaklamayı tercih etti. 4 gün otelin en pahalı villasında kalan güzel şarkıcı daha sonra Dubai’deki dünyanın ilk ve tek 7 yıldızlı oteli Burj al Arab’a geçti. Burada da otelin el ihtişamlı odası olan 780 metrekarelik kral dairesinde kaldı.

Hadise’nin tatil için gittiği bu ülkelerde sadece otel konaklaması için 675 bin TL ödediği belirtilirken, toplam tatil giderlerinin ise 800 bin TL’yi geçtiği ileri sürüldü.

Düşüncelerinizi Yazın