Flört Döneminde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Flört İlişkisinin Kuralları Neler, Kimi Seçmeliyiz?

Flört ilişkisi… Bu söylemi daha önce bir çok kere duymuş olabilirsiniz. Hatta şu an flört ettiğiniz bir erkek de olabilir. Peki flört ilişkisi kuralları size neyi ifade ediyor? Flört döneminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

İşte bu yazımızda erkek arkadaşınızla yaşadığınız flört süreci boyunca dikkat etmeniz gereken konuları ele aldık. Okumadan ilişkinize yön vermemenizi tavsiye ederiz.

Flört İlişkisinin Kuralları

Diyelim ki biriyle çıkmayı kabul ettiniz ve flört yaşamaya başladınız. Peki flört ilişkisinin neden önemli olduğunu biliyor musunuz?

Flört Neden Önemli?

1- Filmlere veya lüks bir restorana gitmek gibi eğlenceli şeyleri onunla yapabilirsiniz.
2- Flört döneminde yaşanan hiçbir şey cinsel değildir. Flört ilişkisi size birlikte gezebileceğiniz ve bazı zamanlarda yanınızda olmayı isteyen bir insan kazandıracaktır.
3- Kendinizi yalnız hissetmezsiniz.
4- Moraliniz bozuk olduğunda sizi neşelendiren ya da gününüz hakkında, yaptığınız önemli bir toplantı veya sınav hakkında soru soran kişi. O sizi önemsiyor!

Flört İlişkisi için Kimi Seçmelisiniz?

Flört edeceğiniz kişiyi seçebilir ya da o kişi tarafından seçilebilirsiniz. Ancak kiminle flört yaşayacağınızı çok iyi bilmeniz gerekiyor.

1- Flört yaşamak istediğiniz kişinin başka bir ilişkisi olmadığından emin olun. Eğer varsa ondan uzak durun!
2- Yeni tanıştığınız biriyle flört asla yürümez. Hayatınızda bir süredir olan veya ortak arkadaşlarınızın olduğu birisiyle bu ilişkiye başlayın.
3- Eğer yürek yakan bir ilişki yaşadıysanız ve yeni ayrıldıysanız asla flört ilişkisine başlamayın. Bu bazı hatalar yapmanıza ya da karşı tarafın sizden faydalanmak istemesine sebep olabilir.

Artık size flört ile ilgili bilmeniz gerekenleri verdik. Şimdi etrafınıza bir göz atmanın vakti geldi. Kiminle flört yaşamak istediğinize karar verdiniz mi?

Düşüncelerinizi Yazın