Çiçekli File Çorap Modelleri 2017

File Çoraplarda Yeni Akım: Çiçekli Süsleme

Çiçekli file çorap modelleri 2017 yaz sezonunda yeni bir akımı karşımıza çıkardı. Yapay ya da gerçek çiçeklerle süsleme yaparak fileli çoraplarınızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Kadınları her zaman şık ve seksi gösteren file çoraplar artık daha çekici hale geldi. New York’ta yaşayan ünlü stilist Lirika Matoshi’nin başlattığı bu yepyeni moda akımında file çorap modellerine çiçek süslemesi yapılıyor. Bu sayede elbise ya da etek altına giyildiğinde istediğiniz şıklığı tamamlamanızı sağlıyor.

File çoraba çiçek takma işleminin nasıl yapıldığını yazımızın sonundaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. İşte birbirinden harika çiçek süslemeli file çoraplar:

Çiçekli File Çorap Modelleri

File Çorap Süslemesi Nasıl Yapılır?

Çekmecenizde bulunan ya da yeni satın alacağınız file çoraplardan dilediğinizi yapay çiçekleri kullanarak süsleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan file çorap ve şakayık çiçek. Dilerseniz yapraklar ile de süsleme yapabilirsiniz.

Çiçekleri file çorabın üzerine tutturmak için ince yapılı ve iz bırakmayan şeffaf yapıştırıcı ya da çorabın renginde iğne-iplik kullanabilirsiniz. Bu sayede kendi çiçekli file çorap tasarımınızı yapabileceğiniz gibi elbise, etek ya da şort altına giyeceğiniz çorapla şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Görsel Kaynak: Instagram @lirika.matoshi

Düşüncelerinizi Yazın