Fi 7-8-9. Bölüm PuhuTV Fragman izle

Fi Dizisi 7-8-9. Yeni Bölüm Duru Karar Veriyor (Fragman)

Puhu TV’de izlenen Fi dizisinin yeni bölümleri yayınlandı. Fi’nin 7. bölüm, 8. bölüm ve 9. bölüm olmak üzere son bölümleri aynı anda puhutv.com adresinden izlemeye sunuldu. Dizide neler olacağına dair ipuçlarını Fi dizisi 7-8-9. bölüm fragmanı izleyerek öğrenebilirsiniz.

Fi, PuhuTV sitesinde yayınlanan bir internet dizisi. Sadece online platform üzerinden izlenebilen Fi dizisi, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kırıyor. Mehmet Günsur, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç’ın rol aldığı Fi dizisi ateşli sevişme ve öpüşme sahneleri ile dikkat çekiyor.

Fi dizisi, Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsür ateşli sevişme sahnesi

Fi’nin son bölümleri 19 Mayıs Cuma günü PuhuTV‘de yayınlandı. Yine izlenme rekorları kıracak dizinin yeni bölümlerinde neler olacak? Duru ile Deniz’in ilişkisi hangi boyuta ulaşacak? Can peşindeki tehlikeden kurtulabilecek mi? Duru kim için geri döndü? Can Manay için mi, Deniz için mi? Fi dizisi son bölüm izle tüm soruların yanıtlarını öğren!

Fi 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Tutku ve heyecan yeni bölümde devam ediyor: Aşk ve mesleki hayalleri arasında kalan Duru ve Deniz’in ilişkisi en büyük sınavından geçerken, Can da peşindeki tehlikenin boyutunun farkına varır. PuhuTV Youtube kanalında Fi 7-8-9. Bölümler Fragmanı yayınlandı.

Fi 8. Bölüm, Fi 9. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Can’ın gündeme bomba gibi düşen açıklamaları, Özge ve Sadık işbirliğini tehlikeye sokar. Duru ise aradığı yanıtlara ulaşmak için Can’ın karşısına çıkar. Kaçınılmaz itiraf, Duru ve Can ilişkisinde yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Can ve Duru arasındaki sürpriz yakınlaşma Duru’yu pişmanlığa sürüklerken, Can’ı umutlandırır. Ne pahasına olursa olsun amacına ulaşmak isteyen Can, kirli yollar denemekten çekinmezken; Özge de Sadık ve Can arasındaki sırrın peşine düşer. Fi 8-9. Bölüm Fragmanı PuhuTV Youtube kanalında izleyebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Yazın