Fi 12. Bölüm (Sezon Finali) Puhu TV izle

Fi Dizisi 12. Bölüm Sezon Finali Yayınlandı

Tutku ve heyecan yaratan bölümleriyle milyonlarca kişinin ilgiyle izlediği Fi dizisinin 12. bölüm sezon finali Puhu TV’de yayınlandı. Her bölümünde olay sahnelerin yer aldığı Fi’nin son bölümü izleyicilerin adeta nefesini kesti. Peki Fi dizisinin 16 Haziran final bölümünde neler yaşandı?

Bu soruya yanıt vermeden önce ilk olarak Fi’nin geçen bölümünde yaşananlardan bahsedelim.

Fi’nin 9 Haziran’da yayınlanan bölümünde Can ve Duru duygularını ortaya çıkarmak için büyük bir hamle yaptı. Son sahnelere doğru ilerlerken Can ve Duru’nun diyaloglarına kulak misafiri olan Deniz ise tüm gerçekleri öğrendi. İki gün sonra evleneceğini düşünürken duyduklarına şaşıran Deniz ile Duru arasındaki gerilim iyice arttı.

Fi 12. Bölüm Sezon Finali Fragmanı ve Özeti

Can’ın aniden ortadan kaybolması ve yıl sonu gösterisinde patlayan kriz Duru ve Deniz ilişkisinin kaderini belirledi. Özge ve Sadık ilişkisi ise ortaya çıkan gerçeklerden dolayı büyük bir çıkmaza sürüklendi.

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı “Fi-Pi-Çi” üçlemesinden (Azra Sarızeybek Kohen’in en çok satan kitabı) uyarlanan internet dizisi Fi’nin 12. bölüm sezon finali fragmanını aşağıdan, dizinin tamamını ise Puhu TV Fi sezon finali bağlantısından izleyebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Yazın