Fi dizisi izlenme rekorları kırıyor

Fi Dizisi 4. Bölüm! Can ile Duru’nun Öpüşme Sahnesi Fena

İnternet dizisi Fi’nin merakla beklenen 4.-5. ve 6. bölümleri nihayet yayınlandı. PuhuTV sitesinde yayınlanan Fi dizisinin yeni bölümleri yine izlenme rekorları kıracak gibi. Zira Google aramalarına bakıldığında ‘Fi 4. bölüm izle‘, ‘Fi 5. bölüm izle‘ ve ‘Fi 6. bölüm izle‘ en çok arananlar listesine girmiş durumda.

İlk 3 bölümü 31 Mart’ta seyircisiyle buluşan Fi, 3 hafta gibi kısa bir sürede 17 milyon kişi tarafından izlenmişti. Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç ve Büşra Pekin’in oynadığı dizi özellikle ateşli sevişme sahneleri ile adından söz ettiriyor.

SERENAY SARIKAYA ve MEHMET GÜNSUR’DAN CESUR SAHNE

Fi’nin 1. bölümünde en çok konuşulan sahne Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsur’un sevişme sahnesi oldu. İkilinin sergilediği performans sanat açısından bakıldığında takdire değer. Zaten izleyenler de bu sahneye tam not verdi. Dizinin ilerleyen bölümüne ise başka bir cesur sahne damgasını vurdu.

Ozan Güven ve Özge Özpirinçci sevişme sahnesi çok konuşuldu.

OZAN GÜVEN ve ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ SEVİŞME SAHNESİ

Fi’nin 3. bölümünü izleyenler yine etkileyici ve bir o kadar da cesur sahne ile karşı karşıya geldiler. Bu defa ekranda dizinin başrol oyuncusu Ozan Güven ile konuk oyuncu Özge Özpirinçci’nin sevişme sahnesi göründü. Son derece cesur davranan Özpirinçci izleyenlerden tam not almayı başardı.

OZAN GÜVEN ve SERENAY SARIKAYA ÖPÜŞME SAHNESİ

Fi dizisinin 21 Nisan cuma günü yayınlanan yeni bölümleri de diğer bölümleri aratmayacak sahneler barındırıyor. Özellikle Fi 4-5-6. bölüm fragmanı başlangıç sahnesindeki Ozan Güven (Can) ile Serenay Sarıkaya’nın (Duru) öpüşme sahnesi çok dikkat çekici. Fragmanda Can, Duru’yu dudağından öpüyor, Duru ise buna “o öpücük neydi” diye tepki gösteriyor.

Fİ 4-5-6. BÖLÜM FRAGMANI

Düşüncelerinizi Yazın