Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları En Etkili 25 İpucu

Erkeği mutlu edecek yollar mı arıyorsun? Onun için yapacağın şey gerçekten mükemmel bir jest olabilir. Sevgiliyi ya da erkek arkadaşı nasıl mutlu edeceğinizi bilmiyorsanız, abckadin.com ‘un bu yazısındaki 25 ipucu size yardımcı olabilir.

İpuçlarına geçmeden önce aşkı her zaman özel yapan şeyin mutluluk olduğunu unutmamalısınız. Asla tek taraflı düşünmeyin ve kendi başınıza hareket etmeyin. Eğer kötü bir günün ardından sevgiliyi neşelendirmenin yollarını arıyorsanız, erkekleri mutlu etmenin yolu neler, öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Sevgilimi Her Gün Nasıl Mutlu Ederim?

Erkekleri mutlu etmek için ne yapmalı? Evliyseniz eşinizi, sevgili iseniz erkek arkadaşınızı her gün nasıl mutlu edeceğinizi öğrenmek isterseniz, bu 25 yolu kullanın.

1- Onu ilk çeken nedir?

Düşünün. İlk karşılaştığınızda erkek arkadaşınızın size tutulmasını sağlayan özelliğiniz nedir? Saçlarınız mı, gülümsemeniz mi veya seksi vücudunuz mu? Onun daha fazlasını görmesine izin vermek için kendi yöntemlerinizi geliştirin. Böylece ona ne kadar harika bir insan olduğunuzu hatırlatabilirsiniz.

2- Ona Yardım Et

Erkekler her zaman erkek olduklarını belli eden davranışlar sergiler. Ancak kişisel hayatlarında hep bir karmaşa hakimdir. Ancak onları motive etmek sizin elinizde. Geleceğe dair başarı hayallerini öğrenmeye çalışın. Gerekirse hedeflerine ulaşması için ona yardımcı olun.

3- Romantik Jestler Yapın

Genellikle bunu erkeklerden bekleriz. Ancak bir kere de siz yapsanız ne olur? Kendisini özel hissetmesi için ona küçük jestler yapabilirsiniz. Örneğin; baş başa bir akşam yemeğine davet etmek gibi ya da sevdiği renkte bir kıyafet hediye edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış…

4- Kendini Güvensiz Hissettirmeyin

Erkekler güvensiz olmaktan nefret eder. Kendilerini güvensiz hissettiklerinde huysuz davranırlar veya sizi terk etmeye başlarlar. Bu erkeklerin doğasında var. Erkek arkadaşınıza güven duyduğunuzu gösterin. Bu sayede sizi daha çok sevmesini sağlayabilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

5- Çok Fazla Üzerine Gitmekten Kaçının

Güvensizlik ve kabul edilen biri olmak kesinlikle iki zıt olgudur. Erkekler kendilerine fazla güven duyulduğunu hissettiğinde sahiplenme duyguları ön plana çıkar ve sizi esir almaya başlar. Onun için fazla uzlaşmacı olmayın ve üzerine çok fazla gitmeyin. Yoksa sizden bıkması an meselesi olabilir.

6- Yardım İsteyin

Doğru zamanlarda ondan yardım isteyin. Erkekler zor zamanlarda partnerine yardım etmeyi sever. Çünkü bu kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Adeta sizin kahramanınız olduklarını düşünürler. Ayrıca size yardım ettiğini görmek sizin de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

7- Sebep Olmadan Sıkıca Sarılın

Erkekler, tatlı sevecen anlar söz konusu olduğunda tereyağı gibi erir. Her zaman kendisi bu anları başlatamaz ama siz hiçbir sebep yokken ona doğru koşar ve sıkıca sarılırsanız, hem küçük bir jest yapmış olursunuz hem de onun size olan bağlılığını artırarak, mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

8- Halka Açık Alanlarda Şımartın

Çoğu erkek, sevgili söz konusu olduğunda halka açık yerde bile olsanız hiç kimse umurunda olmaz. Ama sevdiği kadın ona sarılıyor ve herkesin gözü önünde öpüyorsa; ondan mutlusu da olmaz.

9- Tanıdığınız Diğer Erkekler Hakkında Bilgi Verin

Erkek arkadaşınız veya sevgilinizle ilişkiniz devam ederken bir çok farklı erkekle tanışabilirsiniz. Ama mümkün olduğunca, tanıştığın erkekler hakkında ona bilgi vermeye özen gösterin. Seninle başka bir erkeği yan yana gördüğünde en azından o kişi hakkında bilgi sahibi olduğu için size daha fazla güven duyacaktır.

10- Her Zaman İlk Tercihi Ona Bırakın

Etrafınızda başka erkekler olduğunda onu görmezden gelmeyin. Erkek arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız bu, hatırlamanız gereken en büyük şeylerden biridir. Onu senin erkeğin gibi hissettirirsen seni daha fazla takdir edecektir. Ayrıca bu davranışın onu çok hoşuna gidecek.

11- Ona Güvendiğinizi Söyleyin

Erkek arkadaşınıza güvenin ve ona ne kadar güvendiğinizi doğrudan söyleyin. Bir erkek kadının kendisine güvendiğini bildiğinde daha fazla bağlı kalır ve sizi mutlu etmek için daha fazla inisiyatif alır.

12- Yatakta Denemeye İstekli Olun

Erkekler yatakta isteklerini yerine getiren kadınları daha çok sever. Ama bu deneyime hazır değilseniz, gerçekten uğraşmak zorunda da değilsiniz. Seni gerçekten seviyorsa, hazır olmadığınızı söylediğinizde sizi anlamış olacak. Eğer bu deneyimi yaşamak istiyorsanız her şeye istekli olmalısınız.

13- Erkek Arkadaşınla Yatma

Hiç bir zaman çok kolay vermeyin. Çünkü sıkıcı olabilirsin. Sizden cinsellik ile ilgili bir şey isterse öncelikle kendi fikrinizi söyleyin. İsteyip istemediğinizi cesur bir şekilde ifade edin. Bu onun size daha fazla saygı duymasını sağlayacak ki, kadınların cesur olması ve duygularını açık bir şekilde ifade etmesi erkeklerin en sevdiği kadın özelliklerinden birisidir.

14- Yalnız Kalmasına İzin Verin

Erkek arkadaşını mutlu etmek istiyorsan, ona bazen kendi başına zaman geçirmesi için müsaade etmelisin. Erkekler her gün kendileri için biraz zaman ayırmak isterler.

15- Omuz Omuza Olduğunuzu Gösterin

Erkek arkadaşınız hasta düştüğü ya da bir sıkıntısı olduğunda çenenizi tutmayı bilin. Onun hastalığından ya da sıkıntılarından bahsetmek yerine, ona yardımcı olmaya çalışarak bu durumun üstesinden gelmesi için çabalayın.

16- Tartışmaları Uzatmayın

İlişkinizde yaşayacağınız kavga ya da tartışmalar ikinizi de yorabilir ve ikinizi de incitebilir. Kendinizi sefil hissedersiniz. Herhangi bir tartışma yaşıyorsanız fazla uzatmayın. Konu her ne olursa olsun konuşarak en kısa sürede çözmeye çalışın.

 17- İyi Görünün

Erkekler daima iyi görünen kızlara ilgi duyar. Kadınlar için de bu farklı değil. Ama eğer erkek arkadaşınızın mutlu olmasını istiyorsanız o nasıl size iyi görünmek için şık elbiseler giyip karşınıza yakışıklı bir şekilde çıkıyorsa siz de aynı şekilde olmalısınız. Üzerinize şık kıyafetler giyip, etkileyici bir makyaj yaparak sevgilinizi seksi görüntünüz ile etkileyebilirsiniz.

18- Yatakta Seksi İç Çamaşırı Giyin

Her ikiniz de birbirinizle samimi bir ilişki kurarsanız, seksi giyinmeyi ve yatakta seks tanrıçası gibi olmayı öğrenin. Onun yüzündeki alaycı gülümseme işte o zaman kaybolur.

19- Arkadaşlarıyla ve Aileyle Tanışın

Kızlar sevgilileri ile vakit geçirmek isterler, ancak erkekler kendi arkadaşlarıyla daha derin bağları paylaşırlar. Onun beğendiği arkadaşlarıyla bir araya gelmeye çalışın. İsterse ailesi ile de tanışmalısınız. Sizin sıcak ve samimi olmanız onun çok hoşuna gidecektir.

20- Erkek Gibi Düşün

Zorunlu durumlarda erkek gibi olup onlar gibi düşünebilirsin. Bazı erkekler böyle kızlardan hoşlanabilir. Uzun saçlı kızlar yerine saçlarını erkek gibi kestiren kızlar da onları mutlu edebilir.

21- Ona İltifat Edin

Erkekle iltifatı çok sever. Dürüst olun ve onun hakkında ne düşündüğünüzü ifade edin. Cinsel, fiziksel veya zihinsel olarak sevdiğiniz özelliklerinden bahsedin. Her zaman ona güzel sözler söylemeyi ihmal etmeyin.

22- Kendisini Özel Hissettirin

Erkekler, kendilerinin özel olduğunu hissetmekten hoşlanırlar. Mesela, onun için önemli olan günleri unutmayın. Örneğin; doğum gününde ona harika bir akşam yemeği pişirebilirsiniz. Ya da sebepsiz yere bir gömlek alıp hediye edebilirsiniz. Bu onun kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.

23- Başkalarının Önünde Zor Durumda Bırakmayın

Erkekler büyük egoya sahiptirler. Ancak bir o kadar da kırılganlar. Onu sürekli başkalarının yanında rencide ederseniz ya da hakaret derecesine varan sözlerle incitirseniz, yapacağı ilk şey bir başka kızın kollarına girmek olacaktır.

24- Ona Ne Kadar Seksi Olduğunuzu Gösterin

Erkekler sevgililerinden yatakta cesur olmasını bekler. Eğer ilişkiniz ciddi bir boyuta ulaştı ise ya da evliyseniz ona en harika yatak hamlelerinizi gösterin. Onu mutlu edebileceğiniz her şeyi denemekten çekinmeyin.

25- Eğlenceli Bir Kadın Olun

Hayatta neşeli bir davranış sergileyin ve kahkaha atmanın yollarını arayın. Erkek arkadaşınıza karşı neşeli olan ve ona güler yüzlü davranın. Bu kesinlikle onu mutlu edecektir. Eğlenceli kızlar her zaman erkeklerin tercihi olmuştur.

Erkek arkadaşınızı nasıl mutlu edeceğinize dair yazımızdaki 25 ipucu ilişkinizi geliştirecektir. Ve daha da iyi yanı, bunları uyguladığınızda o da size harika ve özel bir kadın olduğunuzu hissettirecektir.

Düşüncelerinizi Yazın