Erkekleri Etkilemek için Ne Yapmalı?

Erkekleri Etkilemenin En Kolay 12 Yolu

Erkekler mi kadınlardan yoksa kadınlar mı erkeklerden daha kolay etkilenir? Çoğu kadına göre erkekler daha kolay etkileniyor. Peki, bu gerçekten böyle mi? Bir erkeği nasıl etkileyeceğinizi bilmiyorsanız sizler için hazırladığımız erkekleri etkilemenin en kolay 12 yolunu mutlaka okumalısınız.

İşte erkekleri etkilemenin püf noktaları:

1- Erkekler kendine güvenen kadınlardan hoşlanır. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın. Eğer siz kendinize güvenir ve kendinizle barışık olursanız, erkek de sizi sevecektir.

2- Etkilemeye çalıştığınız erkeği özgür bırakın. Kendinize özgür davranın. Erkeğin sürekli sizin baskınız altında olmayacağını bilmesi ve ona verdiğiniz güven sonucunda sizin ne yaptığınızı düşünmek zorunda kalmayacağı fikri çok etkili olacaktır.

3- Aptal olmayın, aptal rolü yapmayın. Eğer onu bir şekilde etkilemeyi çok istiyorsanız, ona karşı akıllıca davranın. Aptal gibi göründüğünüz takdirde sizin gerçekten onu isteyip istemediğinizi anlayamayacaktır.

4- Güzel giyinin. Kendi tarzınızı ona gösterebileceğiniz her şeyi giymekten çekinmeyin. Erkekler, bacakları gösteren siyah uzun çoraplardan ve gösterişli uzun topuklu ayakkabı giyen kadınlardan hoşlanırlar. Elbette bu şekilde giyindiğinizde rahat hareket edebildiğinizden ve komik duruma düşmediğinizden emin olmalısınız.

5- Manken gibi değilseniz üzülmeye gerek yok. Çünkü, karşınızdaki erkek de bir sinema filminden fırlamış jön veya sinema yıldızı değil öyle mi? Bundan daha önemli şeylerin olduğunu unutmayın.

6- Çekiciliğinizi gösterin. Erkeklerin dikkatini çeken hatta bir bakışta etrafına toplayan kadınlardan olun. Bu erkeklerin böyle kadınların yanında olmasının önemli bir nedeni vardır, çekicilik! Diğer erkekler de bunun bilincindedir.

7- Hoşlandığınız erkeğin ne giydiğine ve nasıl davrandığına dikkat edin. Ona çok yakışıklı göründüğünü söyleyin ve giyimini beğendiğinizden bahsedin. Erkekler bu tür konulara pek önem vermez ancak bazıları kadınlar gibi iltifat edilmesinden hoşlanabilir.

8- Alkol kullanıyorsanız fazla kaçırmayın. Eğer alkolden hemen etkileniyorsanız sonrasında sizi pişman edecek şeyler söyleyebilirsiniz. Bu nedenle fazla içmekten kaçının.

9- Memnuniyetinizi gösterin. Ona teşekkür edin, minnettar olduğunuz gösterecek şekilde gülümseyin. Bu hoşlandığınız erkeğe onunla ne kadar birlikte olmak istediğinizi gösterecektir.

10- Kendinden bahsetmesini isteyin. Mesleğinden, hoşlandığı şeylerden, hobilerinden ve ilgi duyduğu alanlardan bahsetmesini isteyin. Onu dikkatle dinleyin ve sorular sorun.

11- Hobilerine iştirak edin. Erkeklerin genel olarak hobileri arasında arabalar, futbol maçları, balık tutmak gibi şeyler vardır. Bu nedenle hobilerine eşlik edin. Örneğin onunla maç seyredin veya beraber balık tutmaya gitmeyi teklif edin.

12- Hoşlandığınız erkekle birlikteyken rahat olun. Siz rahat olursanız hem erkek hem de çevrenizdeki kişiler rahat olur. Unutmayın! Huzursuz olan tek kişi siz değilsiniz.

Düşüncelerinizi Yazın