Erkek ve Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Daha iyi bir seks hayatı için cinsel performans artırıcı yiyecekler neler, biliyor musunuz? Bazı gıdalar cinsel yaşamı olumlu yönde etkileyebiliyor. Daha iyi bir cinsel deneyim yaşamaya yardımcı olacak türde yiyeceklerin olduğu uzmanlarca kanıtlanmıştır.

Onlara hayatınızda mutlaka bir yer açın ve hemen tüketmeye başlayın. İşte seks hayatınıza güç katacak 5 gıda…

Deniz Ürünleri

Kelimenin tam anlamıyla doğurganlık tohumu olarak kabul edilirler. Deniz ürünleri içerisinde cinsel gücü artıran doğal vitamin ve mineralleri barındırır. Doyumsuz bir cinsel deneyim için somon, istiridye ve karides tüketebilirsiniz.

Domates

Domates’e aşk elması dendiğini biliyor muydunuz? Antioksidan özelliğinin yanı sıra hem erkek hem de kadınlar için en büyük libido güçlendiricidir. Ona sebepsiz yere “aşk elması” denmiyor. Seks hayatınızı daha güçlü kılmak için domates tüketimine önem vermelisiniz.

Fındık

Günde en az bir avuç fındık ye! Fındık, adeta enerjisi bitmeyen piller gibi güç verir. Cinsel deneyim esnasında ihtiyacınız olan tüm enerjiyi sağlar. Seks için mükemmel bir besin olarak kabul edilir. Çünkü ereksiyona yardımcı olan amino asitlerin temel kaynağıdır.

Karpuz

Cinsel hayatınızı karpuz dilimleri ile lezzetlendirebilirsiniz. Karpuz’u doğal viagra olarak düşünebilirsiniz. Günde en az üç dilim karpuz tüketin. Sıcak bir yaz akşamında tüketeceğiniz bu gizi karpuz dilimleri sizin sıcak bir seks deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Yeşillikler

Ispanak ve roka gibi yeşil yapraklı bitkiler güçlü ve daha sağlıklı bir cinselliğe teşvik eder. Yeşillikler genital bölgeye kan akışına yardımcı olabilir. Bu sayede daha güçlü ereksiyon ve buna bağlı olarak daha fazla zevk alınabilir.

Düşüncelerinizi Yazın