Kokulu Taş Modelleri

En Güzel Kokulu Taş Modelleri – Hediyelik

Kokulu taş hediyelik ürünler şu sıralar kadınların en çok tercih ettikleri ev dekorasyon ürünleri arasında. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği bu dekoratif ürünler hem evimizin içinin mis gibi kokmasını hem de şık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Peki en güzel kokulu taş modelleri nerede bulunur, nasıl satın alınır?

Abckadin.com olarak kişiye özel olarak kendi ellerimizle hazırladığımız en güzel kokulu taş modelleri hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isterim.

Kokulu Taş Saat – Masaüstü ve Duvar Saati

Kokulu Taş Duvar Masaüstü Saati

Hem duvar hem de masaüstü saati olarak kullanılabiliyor. Benim severek yaptığım ve en çok satılan kokulu taş hediyelik ürünleri arasında kendisine yer buluyor. Saatin ölçüleri 19 cm x 21 cm’dir. Üzerindeki çiçek figürleri hangi renkte istenirse o renkte boyanıyor. Yaklaşan anneler günü için en güzel Anneler Günü hediyesi olarak değerlendirilebileceğini düşünüyorum.

Kokulu Taş Çerçeveli İsimlik

Çocuk odası için çerçeveli isimlik panosu

Eğer sevdikleriniz için değerli bir hediye arıyorsanız size ‘Kokulu Taş Çerçeveli İsimlik’ öneriyorum. Yine kişiye özel olarak tasarlanan bu ürünü ister kendiniz için ister kız veya erkek çocukları için isterseniz sevdiğiniz herhangi birine hediye etmek için sipariş verebilirsiniz. Ahşap pano içerisine özenle yerleştirilen kokulu taş objeler istenilen her renkte boyanabilir. Ayrıca tozlanması halinde nemli bir bezle silinse dahi asla zarar görmez. Pano içine yazılacak isim uzunluğu da hiç önemli değil. Hangi ismin yazılmasını istiyorsanız ona göre yerleşim yapılıyor. 35 cm x 35 cm ölçülerinde olan kokulu taş pano ayrıca evinizin en güzel köşesine askı aparatı sayesinde asılabiliyor.

Kokulu Taş Mumluk (Çerçeveli)

Kokulu Taş Mumluk

Televizyon sehpasının üzerinde şık bir mumluk olmasını istemez misiniz? O zaman size en sevdiğim kokulu taş modellerinden biri olan yanında 2 adet fotoğraf çerçevesini hediye ettiğim ‘Kokulu Taş Mumluk’ öneriyorum. İstenilen renklerde yapılan bu üründe 3 adet mumluk, 2 adet çerçeve ve 1 adet taban bulunuyor. Eşinizle ya da sevgilinizle mumluk içindeki mumları yakarak romantik bir gece geçirmek için ideal hediye seçenekleri arasında olduğunu da sizlere söyleyeyim.

Kokulu Taş Taraftar Panosu

Kokulu Taş Fenerbahçe Taraftar Panosu

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş veya Trabzonspor! Hangi takımı tuttuğunuz hiç önemli değil. Siz hangi takımın taraftarıysanız ben o takımın renkleri ile muhteşem bir ‘Kokulu Taş Taraftar Panosu’ yapıyorum. 50 cm X 30 cm ölçülerinde olan bu ürünün içerisindeki objeleri tek tek özenle boyuyorum. Ayrıca tozlanması halinde nemli bir bez ile silinebiliyor ve hiç zarar görmüyor.

Kokulu Taş Kapı Süsü

Kokulu Taş Kapı Süsü – Hoşgeldiniz

Misafirlerini ‘Hoşgeldiniz’ yazılı harika bir kapı süsü ile karşılamak ister misiniz? Emek emek yaptığım ‘Kokulu Taş Kapı Süsü’ tam da bu amaç için ideal bir üründür. Kapı süsünün üzerindeki çiçeklerin renkleri uzun yıllar boyunca solmaz. Üzerindeki yazı ise istenilen renkte yapılabiliyor.

Kokulu Taş Anahtarlık

Kokulu Taş Anahtarlık

Onlarca anahtar var ama evinizde asacak bir yer bulamıyorsanız, evinize hem renk katacak hem de anahtarlarınızı asabileceğiniz ‘Kokulu Taş Anahtarlık’ iyi bir tercih olabilir. Ev şeklinde tasarladığım bu ürün yine istenilen her renkte hazırlanıyor. Büyüklüğü ise 23 cm x 29 cm’dir.

KOKULU TAŞ SİPARİŞ VERMEK İÇİN

En güzel kokulu taş modelleri görmek için sizleri Facebook Abckadin sayfasına bekliyorum. Siparişlerinizi sayfa üzerinden mesaj göndererek verebilir, sormak istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Yazın