En Çok Satılan Amigurumi Oyuncak Bebek Modelleri – Abckadin.com
En Çok Satılan Amigurumi Oyuncak Bebek Modelleri

amigurumi, amigurumi modelleri, el örgüsü, en çok satılan, oyuncak -

En Çok Satılan Amigurumi Oyuncak Bebek Modelleri

Hepimizin bildiği üzere son zamanlarda amigurumi tekniği ile yapılan el örgüsü oyuncak modelleri daha çok tercih edilir oldu. Buna en büyük sebep ise amigurumi oyuncak yapımında kullanılan iplik, aksesuar, düğme ve diğer malzemelerin sağlıklı olması. 

El örgüsü amigurumi oyuncak yapımı sırasında kullanılan malzemeler kimyasal madde içermediği gibi yıkanabilir özelliği sayesinde her daim hijyenik kalabiliyor.

Sizlere bu yazımda en çok satılan amigurumi oyuncak modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. El örgüsü online satış sitesi abckadin.com 'da müşterilerimin en çok satın aldığı oyuncakları listeledim.

Sarı Kostümlü Kış Bebeği

Severek ördüğüm modeller arasında ilk sırada yer alan Kış Bebeği, en çok sarı kostümlü olarak tercih ediliyor. Bebeğin üzerindeki ceket çıkarılabiliyor. Çantasında ise zincir detayı dikkat çekiyor. Sarı Kostümlü Kış Bebeği 'nin gözleri tamamen el işlemesidir. Yani bebek üzerinde çocuklarınızın ağzına kaçacak ya da yutabilecekleri herhangi bir materyal yoktur.

Amigurumi Sarı Kostümlü Kış Bebeği

Amigurumi eklemli bebekler kategorisinde satışa sunduğum bu oyuncak bebek modelini satın almak ya da daha detaylı bilgi sahibi olmak için  "Sarı Kostümlü Kış Bebeği" bağlantısına tıklayınız.

Karnaval Kıyafetli Kız Bebek

Rengarenk gökkuşağı renklerinde eteği bulunan Karnaval Kıyafetli Kız Bebek, bukleli saçları ve sevimli yüz ifadesi ile çocuklarınızın vazgeçemeyeceği bir oyuncaktır. Çıkarılabilir kıyafetleri sayesinde çocuklarınıza giyim becerisi kazandıracak olan bebeğimiz bu ay 2. en çok satılan amigurumi oyuncak modelleri arasında.

Amigurumi Karnaval Kıyafetli Kız Bebek

Amigurumi kız erkek bebek modelleri kategorisinde satışa sunduğum bu oyuncak bebek modelini satın almak ya da daha detaylı bilgi sahibi olmak için  "Karnaval Kıyafetli Kız Bebek" bağlantısına tıklayınız.

Pilot Kostümlü Tommy

Yine severek ördüğüm amigurumi modellerinden birisi olan Tommy çeşitleri, hem abckadin.com 'da hem de diğer online satış sitelerinde en çok ilgi gören oyuncaklar arasında. Özellikle erkek çocuklar için tercih edilen amigurumi Tommy bebekler çıkarılabilir kıyafetleri sayesinde çocuklara giyim becerisi kazandırıyor. Pilot Kostümlü Tommy 'nin tüm kıyafetleri çıkarılabiliyor.

Amigurumi Tommy Pilot Kostümlü

Amigurumi kız erkek bebek modelleri kategorisinde satışa sunduğum bu oyuncak bebek modelini satın almak ya da daha detaylı bilgi sahibi olmak için  "Pilot Kostümlü Tommy" bağlantısına tıklayınız.

Palyaço Bonnie

Tabiri yerinde "aşk ile" emek emek ördüğüm amigurumi oyuncak modeli Palyaço Bonnie. Pastel ve canlı renklere sahip kıyafeti ile çocukların dikkatlerini üzerine çekiyor. Yumuşacık yapısı sayesinde ideal bir oyun arkadaşı olduğu gibi çocukların uyku arkadaşı olarak da çok seviliyor.

Palyaço Kostümlü Bonnie

Amigurumi kız erkek bebek modelleri kategorisinde satışa sunduğum bu oyuncak bebek modelini satın almak ya da daha detaylı bilgi sahibi olmak için  "Palyaço Kostümlü Bonnie" bağlantısına tıklayınız.


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın