El Örgüsü Bernie Sanders Bebek 20 Bin Dolar 'a Satıldı – Abckadin.com
El Örgüsü Bernie Sanders Oyuncağı 20 Bin Dolar 'a Satıldı

bernie sanders, bernie sanders amigurumi, bernie sanders örgü bebek, bernie sanders tarifi, tobey king -

El Örgüsü Bernie Sanders Oyuncağı 20 Bin Dolar 'a Satıldı

Tüm dünyada viral haline gelen ve örgü tasarımcısı Tobey King tarafından hazırlanan Bernie Sanders 'ın oyuncak modeli eBay alışveriş sitesinde 20 bin 300 Dolar 'a satıldı. Tasarımcı bu geliri Meals on Wheels America isimli bir hayır kurumuna bağışladığını açıkladı.

ABD Başkanı Joe Biden 'ın yemin töreninde dikkatleri üzerine çeken senatör Bernie Sanders 'ın mont ve eldiven taktığı fotoğrafların sosyal medya sitelerinde dolaşmaya başlamasının ardından tasarımcı King harekete geçti. Günlerce trend olan bu fotoğrafı bir örgü bebeğe çevirdi.

Kocası COVID-19 salgını nedeniyle işini kaybeden King, ailesinin geçimini sağlamak için el örgüsü oyuncak bebek satıyor.

BERNIE SANDERS TARİFİ 30 BİN KİŞİ SATIN ALDI

Bernie Sanders Amigurumi Tarifi Etsy Satış Sayfası

Ayrıca fotoğrafın viral olmasından sonra Bernie Sanders örgü bebek tarifi isteyen binlerce kişi olduğunu belirten Toby King, hazırladığı tarifi Etsy mağazasından satılığa çıkarmıştı. Bernie Sanders tarifi 1 haftada 30 binden fazla kişiye satıldı. 

EL ÖRGÜSÜ BERNIE SANDERS BEBEĞİ SATIŞTA..!

Abckadin Amigurumi Örgü Oyuncak Mağazası olarak bu tarifi satın alanlardan birisi de benim. Bu oyuncağı yaparken küçük olmasından dolayı bir hayli zorlandım. Ancak çabalarım sonucunda ortaya harika bir bebek çıktı.

Ayakları üzerinde durduğunda boyu 20 cm olan bu oyuncağı görmek ve satın almak isterseniz Bernie Sanders Örgü Bebek bağlantısına tıklayın.

Bebek hakkında fikir ve yorumlarınızı aşağıya yazarsanız çok mutlu olurum.


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın