ABCKADIN Blog Yazıları – Abckadin.com

Blog Yazıları RSS

amigurumi başlangıç, Amigurumi için gerekli malzemeler, amigurumi malzemeleri -

Amigurumi 'ye yeni başlayanlar en çok "Amigurumi malzemeleri nelerdir?" diye merak ediyor. Bu yazımda hem ihtiyacınız olan malzemeleri hem de aklınızdaki sorulara cevap bulabileceksiniz.

Amigurumi oyuncak yapımı için gerekli olan malzemeleri öğrendikten sonra tığ işi örgü yapmaya başlayabilirsiniz.

Devamını okuyun

amigurumi, amigurumi başlangıç, amigurumi nasıl yapılır, örgü teknikleri, resimli anlatım -

Amigurumi el örgüsüne yeni başlangıç yapmak isteyenler için bu yazımızda "Amigurumi Nasıl Yapılır?" resimli anlatımlı olarak cevap vermeye çalışacağım. Resimli anlatım örgü teknikleri de bulabileceğiniz yazıyı okuduktan sonra Amigurumi 'ye başlangıç yapabilirsiniz.

Devamını okuyun

bernie sanders, bernie sanders amigurumi, bernie sanders örgü bebek, bernie sanders tarifi, tobey king -

Tüm dünyada viral haline gelen ve örgü tasarımcısı Tobey King tarafından hazırlanan Bernie Sanders 'ın oyuncak modeli eBay alışveriş sitesinde 20 bin 300 Dolar 'a satıldı. Tasarımcı bu geliri Meals on Wheels America isimli bir hayır kurumuna bağışladığını açıkladı.

Bernie Sanders örgü bebek tarifi isteyen binlerce kişi olduğunu belirten Toby King, hazırladığı tarifi Etsy mağazasından satılığa çıkarmıştı. Bernie Sanders tarifi 1 haftada 30 binden fazla kişiye satıldı. 

Devamını okuyun

amigurumi, amigurumi modelleri, el örgüsü, en çok satılan, oyuncak -

Hepimizin bildiği üzere son zamanlarda amigurumi tekniği ile yapılan el örgüsü oyuncak modelleri daha çok tercih edilir oldu.

Bu blog yazısında sizlere abckadin.com Amigurumi Oyuncak Mağazası 'nda en çok satılan el örgüsü bebek modelleri hakkında bilgiler aktarmaya çalıştım. Umarım çocuklarınız için oyuncak seçiminde faydalı olabilirim.

Devamını okuyun

doğru oyuncak seçimi, oyuncak, oyuncak seçerken dikkat edilecek noktalar, oyuncak seçimi -

Doğru oyuncak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktaları bu yazımızda sizlere anlatmaya çalıştım. Oyuncakların bebek, çocuk ve ebeveynler için önemli olduğu gerçeği aşikar. Özellikle bebek ve çocuklarımızın eğlenceli zaman geçirmelerinin yanı sıra fiziksel, duygusal, sosyal ve ruhsal gelişimlerine de destek verirler.

Devamını okuyun